Close
Laikas atsinaujinti!

Jūsų naršyklė pasenusi, dėl šios priežasties jums ši svetainė neveiks.

Prašome atsinaujinti naršyklę, iš mūsų rekomenduojamų:

Google Chrome
Google Chrome
Mozilla Firefox
Mozilla Firefox
Apple Safari
Apple Safari
Microsoft Edge
Microsoft Edge

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Panemunės Eglė slapukų politika. Daugiau informacijos Supratau

Adresas ir kontaktai

Adresas ir kontaktai

Adresas:
Smėlio g. 7, Kaunas LT45304, Lietuva.

 

Telefonas:
8-37 34 59 42

Baro telefonas užsakymams:
8-37 34 59 36

Faksas:
8-37 20 02 17

 

E-paštas:
info@panemunesegle.lt

Susisiekti
Adresas ir kontaktai
Arvidas Zvirblis

Vardas, pavardė Arvidas Žvirblis

Pareigos direktorius

Kontaktiniai telefonai 8-37 309643

El.pašto adresas arvidasz@panemunesegle.lt

Zita Aleksejuniene

Vardas, pavardė Zita Aleksejūnienė

Pareigos buhalterė

Kontaktiniai telefonai 8-37 345998

El.pašto adresas buhalterija@panemunesegle.lt

Birute-1

Vardas, pavardė Birutė Maziliauskienė

Pareigos užsakymų priėmimas

Kontaktiniai telefonai 8-37 345942
8 618 36930

El.pašto adresas uzsakymai@panemunesegle.lt

none

Vardas, pavardė Simonas Zabiela

Pareigos vairuotojas

Kontaktiniai telefonai 8-37 345998

Daiva Pautieniene

Vardas, pavardė Daiva Pautienienė

Pareigos technologė konditeriniams gaminiams

Kontaktiniai telefonai 8-37 309654
8 686 40557

El.pašto adresas daiva@panemunesegle.lt

Maryte

Vardas, pavardė Marytė Balčikonienė

Pareigos technologė duonos gaminiams

Kontaktiniai telefonai 8-37 309654
8 612 03793

El.pašto adresas maryte@panemunesegle.lt

Andrius Zvirblis

Vardas, pavardė Andrius Žvirblis

Pareigos pirkimų vadybininkas

Kontaktiniai telefonai 8-37 309643
8 686 09631

El.pašto adresas andrius@panemunesegle.lt

Mantas

Vardas, pavardė Mantas Aukštikalnis

Pareigos pardavimų vadybininkas

Kontaktiniai telefonai 8-37 309644
8 612 92765

El.pašto adresas mantas@panemunesegle.lt

Justas

Vardas, pavardė Justinas Vegys

Pareigos pardavimų vadybininkas

Kontaktiniai telefonai 8-37 309644
8 663 53849

El.pašto adresas justas@panemunesegle.lt

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Žemėlapis

Žemėlapis