Close
Laikas atsinaujinti!

Jūsų naršyklė pasenusi, dėl šios priežasties jums ši svetainė neveiks.

Prašome atsinaujinti naršyklę, iš mūsų rekomenduojamų:

Google Chrome
Google Chrome
Mozilla Firefox
Mozilla Firefox
Apple Safari
Apple Safari
Microsoft Edge
Microsoft Edge

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Panemunės Eglė slapukų politika. Daugiau informacijos Supratau

Apie mus

Apie mus

Informacija - Apie mus

Įmonė Panemunės eglė pradėjo savo veiklą 1993 metais, Lietuvoje. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios esame didmenininkai duonos ir konditerijos žaliavomis bei priedais. Mūsų veikla apima visą Lietuvos teritoriją.

Komandoje dirbantys didelę patirtį turintys kvalifikuoti technologai suteikia pagalbą įvedant naują produktą bei naudojant jį gamyboje, sprendžia su gamyba susijusias technologines problemas. O tai reiškia, kad su savo klientais tampriai bendradarbiaujame nuolatos ir teikiame konsultacijas visuose gamybos procesuose.

Įmonė kiekvienais metais organizuoja seminarus savo klientams naujų ir esamų produktų pristatymui, jų pritaikymui Lietuvos rinkoje pagal vartotojų poreikius. Prieš pristatant naujus produktus rinkai, jie yra išbandomi įmonės bandomoje kepykloje, paruošiamos, bei pritaikomos galutinių gaminių receptūros pagal klientų poreikius. Nuolatos ieškome ir siūlome savo klientams naujų bei kūrybiškų panaudojimo galimybių esamiems produktams.

Pagal klientų individualius poreikius organizuojame ir atliekame praktinius mokymus - seminarus, įmonės demonstracinėje kepykloje bei vietoje pas patį klientą, kurių metu atstovaujamų gamintojų profesionalūs technologai perteikia savo ilgametę patirtį ir technologijas.

Mūsų šūkis "Geriausias kepėjų draugas", tai reiškia, kad mes esame pasiruošę išspręsti jums visas problemas nuo produkto užsakymo iki jo panaudojimo gamyboje.

Ilgametė įmonės patirtis, artimas bendradarbiavimas su didžiausiomis Lietuvos kepyklomis ir konditeriais garantuoja mūsų tiekiamų konsultacijų bei produkcijos aukščiausią kokybę.

Įmonei suteiktas „Stipriausi Lietuvoje 2014“ sertifikatas, kuris patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Taip pat įmonė buvo nominuota 2014 ir 2016 metų „Gazelės“ apdovanojimams, kas reiškia, kad ji atitiko sparčiausiai Lietuvoje augusių įmonių kriterijus. „Gazelės“ apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą.

 Sertifikatas LTgazele 2014gazele 2016